Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır? Onaylama Nasıl Yapılır?

Sayfanız için Tiktok mavi tik (tık) onaylı ve doğrulanmış hesap rozetini almak için bu adımları uygulayabilirsiniz. Tiktok bir hesaba mavi tik vermek için belli kriterlere ihtiyaç duyuyor. Bunlardan ilki hesabın popüler olması gerekiyor veya ikinci olarak ünlü bir kişi olması gerekiyor. Tiktok firma gibi hesaplara çok hızlı onaylı ve doğrulanmış hesap rozeti verebilmektedir.

Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır? Onaylama Nasıl Yapılır?

Eğer sayfanızın mavi tik alması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen tiktok geri bildirim bölümünden veya mail yoluyla tiktok’a ulaşıp ingilizce metin ile başvurunuzu yapınız. Tiktok için formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Bu metinde açık bir şekilde neden mavi tik almanız gerektiğini detaylı bir şekilde anlatınız.

tiktok mavi tik nasıl alınır

Tiktok’ta Nasıl Mavi Tik (tık) alırım.

1- Sayfanızın takipçi sayısını arttırmanız çok önemlidir. Bunun için kaliteli ve ilgi çekici videolar oluşturmalısınız. Videolarınızın kalitesini ve popüleritisini arttırdığınızda tiktokta mavi tık almanız kolaylaşacaktır.

Tiktok onaylanmış hesap nasıl yapılır?

2- Doğru hashtag kullanımı önemlidir. Hashtagler kişilere daha fazla seçenek sağlamak ve kategorileştirmek için oluşturulmuştur. Doğru ve etkili hashtagleri kullanarak tiktokta öne çıkabilirsiniz.

 

3- Trendlere önem verin. Tiktok’ta trendler çok önemlidir. Eğer trendleri göz önünde bulundurursanız çok hızlı bir şekilde yükseleceksiniz.

 

4- Tiktok bir eğlence platformu. Eğlenmeyi hedefleyin ve daha çok eğlendirecek videolar oluşturmaya gayret gösterin. Çok popüler viedeoların ve mavi tik alanların çoğu eğlenmeyi bilen kişiler. Eğer bu ruhu yakalarsanız başarılı olacaksınız.

 

5- Eğer bir işletme iseniz bunu ispatlayan belgeler ile başvurunuzu yapın. Büyük çoğunlukla tiktok işletmelere mavi tik vermektedir.